Buca Arçelik Servisi (0232) 440 93 45

Buca Arçelik Servisi (0232) 440 93 45

Buca Arçelik servisi evinizde bulunan Arçelik beyaz eşya ürünlerinin düzenli olarak bakımlarını yaptırıyor musunuz? Beyaz eşya ürünlerini kullandığınız sürece sıkıntı olmadığını arızalandığı zaman çaresine mi bakarım diyorsunuz? Unutmayın, bir ürünün arızalanmasının ardından yaptıracağınız bakım ile birlikte o ürünün uzun soluklu kullanılması arasında çok fark vardır. Sizler eviniz ortamında bulunan Arçelik beyaz eşyalarınızın düzenli olarak bakımlarını yaptığınız zaman bu eşyaların daha uzun soluklu kullanacağınınızı asla unutmayın!

Şirinyer Arçelik Servisi

Şirinyer Arçelik beyaz eşya teknik servisi olarak hizmet veren firmamız her türlü Arçelik beyaz eşya bakım, onarım, yedek parça ve montaj işlemlerini halletmektedir. Sizlerde bu hususta gerekli bakım ve onarım ihtiyaçlarını karşılamak isterseniz yapmanız gereken gayet basittir. Yapacağınız görüşme sırasında firmamız personeli sizin hangi ürününüz ile ilgili ne gibi sıkıntının olduğunu belirleyen arıza formu doldurtmaktadır. Doldurtmuş olduğunuz bu form hemen sizin evinizin adresine en yakın yetkili personelimize teslim edilir. Firma yetkilimiz sizin ile yapacağı görüşmede en uygun olduğunuz vakitte bakım ve onarım için rahatsız etmektedir.

Çamlıkule Arçelik Servisi

Çamlıkule Arçelik servisi ekipleri çeşitli beyaz eşyalarınızı bakımlarını ev ortamında yaptığımız gibi başa çıkılamayacak olan sorunlar ile ilgili olarak da firmamızın atölyesine alarak teknik desteği sağlamaktayız. Şikâyet formunda belirtmiş olduğunuz hususlar yerine getirilirken herhangi başka bir arıza meydana gelir ise bu sefer teknik personelimiz sizlere bu durumu ileterek yapılması gerekenleri anlatmaktadır. Arızanın giderilmesi veya parça ihtiyacı için sizin onayınız beklenir ve onay verdikten sonra ancak parça değişimi gerçekleştirilir. Ayrıca Buca Servisi Servisi olarak bizler her türlü işçilik ve parça değişimlerine en az 1 yıl garanti vermekteyiz.

20 yıldır neredeyse Buca bölgesinde Arçelik markalı buzdolaplarının teknik servis hizmetini vermekteyiz. 20 yıllık tecrübemizde garanti süresi dolmuş binlerce Arçelik buzdolabının servis hizmetini başarıyla sizlere sunduk. Üstelik bir yıl boyunca servis garantisi sunarak teslimatlarımızı sağladık.

Özellikle de Buca çevre ilçelerine hızla teknik servis hizmetini genellikle aynı gün ya da 24 saat içinde vermekteyiz. Kurumsal yapımızı ve tekniker kadrolarımızı müşterilerimizin memnun olacağı şekilde oluşturduk. Müşterilerimizin bizden beklediği hızlı, garantili, iyi işçilikli ve olabildiğince uygun fiyatlı Arçelik buzdolabı servis hizmetini sağlamaktayız.

Kaynaklar Arçelik Servisi

Kaynaklar Arçelik servisi buzdolaplarının teknik servis hizmetini verirken kullandığımız yedek parçaların markası Arçelik ve hepsi garantili ürünlerdir. Bunun anlamı ise Arçelik buzdolaplarının servis hizmetini verdiğimizde, değiştirilen bir parça yine aynı yerinden garanti süresince bozulursa bir diğer teknik servis hizmetinin parça bedeli olmaz. Özetle yapacağımız teknik servis hizmetlerinin yedek parça garantisi şirketimiz tarafından verilmektedir. Bizi tercih etmenizin avantajlarından bir tanesi kusursuz bir hizmet veren Buca Arçelik servisi oluşumuzdur.

Arçelik markalı buzdolaplarının servis hizmetini 20 yıldır sizlere sunmaktayız. Bu 20 yıllık tecrübe ile bugünkü teknolojiye en iyi şekilde uyum sağlayan tekniker ekibimizin yaptığı ve yapacağı teknik servis işlemleri, işçilik kalitesi açısından piyasanın en iyisidir. Geçmişten günümüze dek var olan tecrübemiz, işimizin sürdürülebilir kılınmasının altında doğru tekniker kadromuzun varlığı ve kalitemiz yatmaktadır.

Arçelik buzdolabınız için teknik servis desteği alacaksanız, doğru tercih biziz. Çünkü gerek teknik servis oluşumuzun getirdiği artılar, gerekse de tekniker ekibimizin kalitesi ve kurumsal kimliğimiz sayesinde ki çalışma hızımız size en iyi şekilde teknik desteği vermemizi sağlamaktadır. Bütün bu özelliklerimiz ise piyasa fiyatlandırmasının altında bir fiyatlama politikası izliyoruz ve uygun fiyatla Buca içinde ve ilçelerinde Arçelik buzdolabı servisini veriyoruz.

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir