Çiğli Arçelik Servisi (0232) 226 53 78

Çiğli Arçelik Servisi (0232) 226 53 78

Çiğli Arçelik servisi tüm semtlere beyaz eşya tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Teknik servis çağırmak için lütfen çağrı merkezimizi arayıp, bize yaşadığınız problemden bahsedin, ücretsiz olarak telefonda vereceğimiz tavsiyeler ile belki de sorununuzu direk çözeceğiz.

Eğer Arçelik marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima veya diğer beyaz eşyalar için telefonda yaptığımız görüşmede size arızanın nereden kaynaklanabiliyor olacağının bilgisini vereceğiz. Teknik servis gezici ekiplerimiz problemi makinenizi yerinde, evinizde tamir edecek. Böylelikle hem zamandan hem fiyattan tasarruf sağlayacaksınız. Bu sebepten dolayı şunu söylüyoruz. Piyasadaki en hesaplı, ekonomik çözümleri biz sunuyoruz.

Çiğli Arçelik servis aracıÇiğli Arçelik servis merkezi müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlamaktadır. Arçelik çağrı merkezi telefon numaramızı arayın. Memnuniyetle gün içinde servis verelim. Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermekteyiz.

Harmandalı Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya ve alanında sektöründe öncü sayılabilecek birikime sahip olan Harmandalı Arçelik servisi her marka ve her türlü cihazın tamir, bakım, montaj ve kurulum gereksinimlerini giderirken, tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verecek yeterlilikte olan yedek parça deposu ile taleplerinizi en kısa sürede karşılayıp, en hızlı teslimat keyfini yaşatıyor.

En iyi hizmeti en kısa zamanda ve kaliteden taviz vermeksizin sunmayı misyon edindiğini her fırsatta dile getiren servisimiz, alanında hizmet veren en donanımlı firma olma iddiasında.

Yenilikleri takip eden ve sektörün gereklilikleri doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek, verdiği hizmette teknolojinin son imkanlarını kullanan firmamız, beklentiniz olan her şeyi sizlere sunmanın gururunu yaşıyor.

Sasalı Arçelik Servisi

Sasalı Arçelik servisi imkanımızla siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için merkez servis anlayışıyla evinizde ve iş yerinizde bulunan cihazlara 1 yıl işçilik ve malzeme garantisi vermektedir. Tamir yerinde ve anında müdahale imkanıyla en kısa sürede çözümler üretmektedir. Arçelik marka beyaz eşya ve klima modellerine teknik servis ve garantili yedek parça hizmeti vererek 100% müşteri memnuniyeti politikamıza uygun olarak hizmet vermekteyiz.

Deneyimli ve güler yüzlü teknik personellerimiz ile ev yada iş yerinizde güvenle kullandığınız ürünlerin arıza, parça değişim, montaj ve periyodik bakım hizmetleri belirtilen süre içerisine verilmektedir.

Çağrı merkezimize ulaşarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz üzere servis aracımız size belirtilen tarih ve zaman dilimi içerisinde size ulaşıp gerekli işlemlere başlayacaktır.

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir