Karabağlar Arçelik Servisi (0232) 226 08 88

Karabağlar Arçelik Servisi (0232) 226 08 88

Karabağlar Arçelik servisi beyaz eşya, ankastre ocak fırın ve davlumbazlar, klima ve kombi sektöründe yıllardır bölgede hizmet sağlamaktadır.  Karabağlar Arçelik servis firmasının çağrı merkezini arayarak güler yüzlü çağrı merkezi personellerimiz eşliğinde arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Arıza kaydınız oluşturulduktan sonra aynı gün içerisinde beyaz eşya, klima, kombi servis hizmeti alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız aynı zamanda uygun fiyat profesyonel hizmet ilkesini benimsemiştir.

Yeşilyurt Arçelik Servisi

Karabağlar Arçelik servisi aynı zamanda bölgede tüm semtlere hizmet vermeye devam ediyor. Yeşilyurt Arçelik servisi için arıza kaydınızı oluşturarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Yeşilyurt bölgesindeki atölyemizde cihazlarınızın yıllık bakım ve onarım işlemleri büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Dilerseniz misafirimiz olarak cihazınızın bakım ve onarım aşamalarını gözlemleyebilirsiniz.

Bozyaka Arçelik Servis Merkezi

Bozyaka Arçelik servisi siz değerli müşterilerine hafta sonu dahil beyaz eşya servis hizmeti sağlamaktadır. Karabağlar bölgesinde tüm semtlere aynı gün servis hizmeti sağlayabilecek kapasitede yeterli araç ve teknik personelimiz bulunmaktadır. Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak arıza kaydınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Cihazınızla alakalı şikayet, marka, model ve adres bilgilerinizi müşteri temsilcilerimizle paylaşınız. Teknik ekibimiz alanında uzman, ısıtma-soğutma, iklimlendirme mezunu ve kendini geliştirmeye açık personellerden oluşmaktadır.

Ayrıca Bozyaka Arçelik servisi yapılan işlemlerde orjinal yedek parça kullanır, değişen yedek parçalara 1 yıl garanti vermektedir.

 

 

 

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir